Zmiany organizacji ruchu drogowego

AKCJA "ZNICZ 2017" ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MYSŁOWICACH

Data publikacji 27.10.2017

Każdego roku przełom października i listopada to czas wytężonej pracy policjantów, szczególnie tych z drogówki. Od 27 października do 2 listopada na terenie całego kraju będą prowadzone działania "ZNICZ 2017". Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem na drogach, tak aby każdy mógł bezpiecznie dojechać i odwiedzić groby swoich bliskich. Już dziś informujemy o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego na terenie Mysłowic.

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w celu ułatwienia dojazdu do cmentarza w dzielnicy Brzezinka i zapewnieniu bezpiecznych miejsc parkingowych dla pojazdów, podjęto decyzję o zmianie organizacji ruchu na ul. Cmentarnej. Na ulicy tej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Piaskowej do cmentarza. Powyższe zmiany będą obowiązywać w dniu 01.11.2017r. Od godziny 6:00 do godziny 22:00.

Apelujemy też do pieszych, odwiedzających groby bliskich, by korzystali z chodników, a w przypadku ich braku - z pobocza. Pamiętajmy o obowiązku używania elementów odblaskowych. W dużym stopniu poprawiają one naszą widoczność, także w obszarze zabudowanym. Przed wejściem na jezdnię zachowajmy szczególną ostrożność i przechodźmy tylko w miejscach do tego wyznaczonych.