Rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

Rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji

Data publikacji 11.06.2019

W miniony piątek policjanci mysłowickiej komendy odwiedzili przedszkolaków z Gumisiowego Przedszkola. Stróże prawa przekazali dzieciom cenne informacje dotyczące poruszania się po drodze, wypoczynku nad wodą i na podwórku. Wszystko po to, aby czas letniego wypoczynku upłynął bezpiecznie i pozostawił po sobie tylko przyjemne wspomnienia.

Czas przed rozpoczynającymi się wakacjami mysłowiccy policjanci wykorzystują na spotkania, prelekcje i akcje, w czasie których, przekazują cenne informacje dotyczące tego, jak bezpiecznie korzystać z letnich atrakcji. Wszystko po to, aby czas letniego wypoczynku dla wszystkich upłynął bezpiecznie i pozostawił po sobie tylko przyjemne wspomnienia.

Tak było też w miniony piątek podczas wizyty mundurowych w Gumisiowym Przedszkolu. Policjanci przekazywali dzieciom informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z dróg oraz podczas zabaw na podwórku i nad wodą. Stróże prawa przypominali też o bezpieczeństwie najmłodszych podczas podróży i korzystaniu z urządzeń dla nich przeznaczonych. Na koniec milusińscy mogli zobaczyć policyjny radiowóz i drogą radiową pozdrowić policjantów będących wtedy na służbie.

  • policjantka podczas prelekcji w przedszkolu
  • dzieci przy policyjnym radiowozie
  • dzieci bawiące się w policyjnym radiowozie