Babcia z 3 promilami "opiekowała się" wnuczką - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

Babcia z 3 promilami "opiekowała się" wnuczką

Data publikacji 11.06.2018

Mysłowiccy stróże prawa przeprowadzili interwencję wobec kobiety, która "opiekowała się" wnuczką mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieodpowiedzialna babcia nie potrafiła ustać na nogach o własnych siłach. Została doprowadzona do izby wytrzeźwień, a śledczy sprawdzą, czy swoim zachowaniem nie naraziła dziewczynki na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

W rejonie jednego z supermarketów na terenie Mysłowic nietrzeźwa kobieta miała "opiekować się" dzieckiem. Zaniepokojony świadek tego zdarzenia powiadomił dyżurnego mysłowickiej komendy. Skierowany na miejsce patrol zastał kobietę, która nie potrafiła ustać na nogach o własnych siłach. Pod opieką 56-letniej mieszkanki Mysłowic znajdowała się jej 4-letnia wnuczka. Przeprowadzone przez mundurowych badanie na zawartość alkoholu w organizmie dało wynik 3 promili. Nieodpowiedzialna babcia została doprowadzona do izby wytrzeźwień, a śledczy sprawdzą, czy swoim zachowaniem nie naraziła dziewczynki na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Sytuacja pokazuje, że coraz częściej mieszkańcy reagują na różne niepokojące sytuacje, dzięki czemu nierzadko udaje się uniknąć tragedii. Dziękujemy!