Wiadomości

Informacja dla zainteresowanych służbą w Policji

Data publikacji 04.06.2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, a przede wszystkim zwiększonym zainteresowaniem abiturientów szkół średnich podjęciem służby w Policji, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ulicy Starokościelnej 2, od dnia 07 czerwca br. uruchomiony został dyżur pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia. Dyżur pełniony będzie w każdy czwartek do godz. 18.00. Taka forma pełnienia służby umożliwi uzyskania przez zainteresowanych niezbędnych informacji oraz złożenia dokumentów.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji mogą zgłaszać się osobiście do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej 2, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 oraz dodatkowo w każdy czwartek do godz. 18.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Ponadto informujemy, że bardzo szczegółowe informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod adresem: http://slaska.policja.gov.pl/kat/rekrutacja/212502,Rekrutacja.html