TOUR DE POLOGNE – UTRUDNIENIA W RUCHU - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Wiadomości

TOUR DE POLOGNE – UTRUDNIENIA W RUCHU

Data publikacji 31.07.2017

W poniedziałek 31 lipca br. przez Mysłowice przebiegać będzie 74 międzynarodowy wyścig kolarski Tour de Pologne. W związku z tym wydarzeniem powstaną czasowe utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców, by w tym dniu wyjazdy planować przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia dróg.

Wyścig Tour de Pologne to mnóstwo sportowych emocji, ale także związane z tym utrudnienia w ruchu. Utrudnienia potrwają od godziny 12:00 do godziny 16:00.

Od godziny 12:00 wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Brzezińskiej od ul. Dworcowej, ul. Białobrzeska do ul. Kosztowskiej, ul. Długa do ul. Kosztowskiej, ul. Gagarina do ul. Kosztowskiej, ul. Imielińska w stronę ul. Kosztowskiej.

Od godziny 14:00 zamknięta zostanie ul. Brzezińska w stronę ul. Nowochrzanowskiej, ul, Nowochrznowska, ul. Imielińska kierunek DK S1.

W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecamy objazdy. Apelujemy do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia drogi. Apelujemy również o zachowanie ostrożności, rozsądku i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.